Parimad tasuta online slotid Eesti kasiinodes

Kõik filtrid
Aktiivsed filtrid

Kõige populaarsemad slotimängude liigid

Kõik parimad Eesti online kasiinod panevad suurima tähelepanu ühele mänguliigile: mänguautomaatidele ehk slotikatele. Online mänguautomaadid on vaieldamatult kõige levinumad kasiinomängud oma lihtsuse, võluvate teemade ja hasardi tõttu. Kes otsib hasartset kasiinokogemust ja ei ole huvitatud pikkade reeglite lugemisest, selle jaoks on online slotid täiuslik valik. 

Online kasiinoslotid on väga selge mängupõhimõttega: sa pead tegema panuse, vajutama nuppu ja ekraanil hakkavad keerlema rullikud (või õigemini tulbad), mis sisaldavad sümboleid. Võitmiseks pead saama samasugused sümbolid kokku teatud mustris.

Sellised mänguautomaadid olid vanasti populaarsed ka füüsilistes kasiinodes ja kruiisilaevadel, sisaldades sarnast sümbolimehhaanikat. Füüsiliste mängude korral tuli aga oma münt pista mündipessa (slot), mistõttu kannavadki need kasiinomängud sellist nime.

Üks slotimängude suuri eeliseid on võimalus mängida ka tasuta. See pole mingi konks: tasuta online slotid on täiesti olemas pea igas Eesti kasiinos, seda demoversiooni näol, mis võimaldab mängu tasuta testida ja katsetada. Lõbusad tasuta kasiinoslotid on sinu jaoks saadaval demoversiooni näol ka siinsamas ET.Casinority lehel. Proovi slotikaid täiesti tasuta ja riskivabalt meie kaudu!

Kui tahad slotikate lähemalt tutvuda, on siin meie online slotimängude juhend – loe edasi ja saa teada, millised on parimad kasiinoslotid.

Online mänguautomaadid on muutunud niivõrd populaarseks mängurite seas suuresti mitmekesisuse tõttu. Internetipõhised mängud võimaldavad palju rohkem variatsioone näiteks mehhaanikas või disainis. Ilmselgelt ei saa füüsilisi slotikaid niimoodi arendada, seega on online versioonidel meeletu eelis.

Aja jooksul on loodud tuhandeid, isegi kümneid tuhandeid slotikaid. Kõiki neid saab aga laias laastus jagada nelja alljärgnevasse kategooriasse.

Klassikalised slotid

Kui on ühed slotimängud internetis, mis siiamaani üllatavad kasiinokülastajaid, on seda klassikalised slotid. Klassikaliste slotikate all mõeldakse selliseid mänguautomaate, mis meenutavad „vanakooli“ füüsilisi mänguautomaate. Tüüpiliselt on klassikalistel slotikatel ainult üks rida sümboleid ja vaid kolm rullikut. Mängija ülesanne on saada ekraanile kokku 3 samasugust sümbolit.

Klassikaliste slotsimängude hulka võib veel liigitada ka ühe alakategooria: puuviljaslotid. Nende all mõeldakse slotikaid, mille rullikutel tiirlevad klassikalised kasiinosümbolid nagu erinevad puuviljamärgid, number 7, BAR-sümbol ja muu taoline.

Nii puuviljaslotid kui ka teised klassikalised slotid ei sisalda enamasti peeneid boonusmänge ega tasuta spinnide voore. See-eest peitub nende võlu lihtsuses ja hasartses mängukogemuses.

Mõned pärisrahakasiinod keskenduvadki ainult klassikalistele mängudele. Kuigi uue ajastu mängud on tegemas tubli pealekasvu, on klassikaliste mängude võlu vaieldamatu. Osad mängijad naudivadki lihtsamate reeglitega slotikaid, kus peamine eesmärk on leida üles samasugused sümbolid. 

Videoslotid

Kõige levinumad tasuta online slotid on pärit just nimelt videoslottide kategooriast, mis domineerib enamikes Eesti tänapäevastes netikasiinodes. Videoslotside all mõeldakse mänguautomaate, mis on natuke peenemate võimalustega. Tüüpilised videoslotid vastavad järgnevatele omadustele:

  • need on ilusama graafikalahendusega, tihtipeale kasutades animeeritud disainielemente;
  • need sisaldavad konkreetset temaatikat, alates filmidest ja muusikast kuni muinasjuttude ja mütoloogiani;
  • need sisaldavad rohkem võiduliine (enamasti üle 20) ning vähemalt 4-5 rullikut;
  • need sisaldavad erinevaid boonusfunktsioone.

Viimane punkt on seejuures kõige põnevam. Kui klassikalise slotika keerutamisel tuleb loota heale õnnele ja tabada samasuguseid sümboleid, siis videoslotid sisaldavad mitmeid boonussümboleid. Kõige levinumad on Scatter-sümbolid, mis annavad tasuta keerutusi ning Wild-sümbolid, mis asendavad teisi sümboleid (ning seetõttu pole vajagi saada kokku sümbolitest võidukombinatsiooni). Lisaks võib mäng sisaldada rohkelt muid boonusfunktsioone, sealhulgas mündivõite, kordistajaid ja palju muud.

Progressiivsed slotid

Nagu eelmises punktis mainitud, sisaldavad paljud online mänguautomaadid ka erinevaid boonusfunktsioone. Üks sellistest boonustest on progressiivne jackpot.

Progressiivse jackpotiga slotid on ääretult populaarsed oma suure võidurohkuse tõttu. Taolised slotid sisaldavad jackpotimängu, mille aktiveerimiseks pead kas leidma üles samasugused sümbolid või aktiveerub jackpotimäng automaatselt suvalisel hetkel. Enamasti tuleb keerutada õnneratast ning kellel jagub parasjagu õnne, võib võita isegi miljonitesse eurodesse ulatuvaid jackpotte.

Nii suured jackpotid on võimalikud „progressiivsuse“ tõttu. See tähendab, et iga mängija panuse pealt läheb pisike summa ühise jackpotipaja kasvatamise suunas. Mida rohkem inimesi vastavat slotikat mängib, seda suuremaks kasvab ka jackpot.

3D slotid

Kui ülalmainitu ei tundunud veel keeruline, siis 3D slotikatest rääkides muutub asi natuke keerulisemaks. Need on justkui kõrgema tasandi videoslotid. Kõik 3D slotid on ühtlasi videoslotid, kuid kõik videoslotid pole sugugi 3D formaadis. 

Sellistel slotikatel on peenem graafika, mis jätab mulje nagu su ekraanil oleks 3D video. Sa ei pea küll kandma erivarustust mängu mängimiseks, kuid mängu graafika on pisut peenem kui vanakooli versioonidel. 

Mõned 3D online mänguautomaadid algavad suisa 3D efektidega disainitud introklipiga, just nagu tegemist oleks ehtsa videomänguga. Ajad on muutunud – tänapäevased kasiinomängud on midagi täiesti uut oma graafika poolest.

Top 10: kõige populaarsemad online mänguautomaadid Eestis

SlotikasTootjaRTPMin. panusVõiduliineRullikuid
SturburstNetEnt96.1%0.10105
ReactoonzPlay'n Go96%0.20-7
Gonzo’s QuestNetEnt95.97%0.20205
BonanzaBig Time Gaming96%0.201176496
Book of DeadPlay'n Go96.21%0.10105
Fire JokerPlay'n Go96.15%0.0553
Divine FortuneNetEnt96.59%0.20205
GemixPlay'n Go96.75%0.50-7
Twin SpinNetEnt96.60%0.252435
Immortal RomanceMicrogaming96.86%0.102435

Starburst

Starburst on üks NetEnti kõige legendaarsemaid online slotimänge. Kui küsida mõnelt kasiinosõbralt, millised on parimad online slotid, siis on Starburst 100% kindlalt selles nimistus. Mängu põhidisain on küll üsna igav, sisaldades üksnes kalliskive, kuid slotika konks seisneb taaskeerutustes ja üle terve rulliku laienevas Wild-sümbolis, mis võib tuua üsna hasartseid mänguhetki.

Eelised
  • Lihtsad mängureeglid
  • Kiire tempoga
  • Kahesuunalised võidud
Puudused
  • Pisut igavavõitu disain
  • Pole väga erilisi boonusmänge

Reactoonz

Reactoonz on Play’n GO lustakas slotimäng, mis meenutab rohkem Candy Crushi kui slotikat. Kui tavalistel slotikatel on kindlad võiduliinid, siis Reactoonz kasutab kobarvõitude mehhaanikat: võidu saamiseks tuleb leida üles samasuguste sümbolite kogumikud. Mängu üks suurimaid võlusid on metsikult suur boonusmängude hulk. Suur võiduvõimaluste hulk ongi põhjus, miks Reactoonz on Eesti kasiinodes väga popp.

Eelised
  • Väga palju võiduvõimalusi
  • Kobarvõidud
  • Vahva disain ja unikaalne teema
Puudused
  • Kobarvõidud ei pruugi igale maitsele sobida
  • Natuke keeruline rohkete boonusmängude pärast

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest on niivõrd legendaarne slotikas, et peaaegu iga kasiinokülastaja teab seda. Tasuta online slotsid ei saa olla enam lõbusamad kui see NetEnti mäng, mille graafika ja Avalanche’i mehhaanika on piisavad selleks, et naelutada sind mängima tundideks. Gonzo’s Quest sisaldab rohkelt kordistajaid, tasuta spinne ja unikaalset mängumehhaanikat, mis võib aktiveerida nö ahelreaktsiooni, suurendades võite veelgi rohkem pärast iga võidukombot.

Eelised
  • Ülilahe disain
  • Avalanche-võidud
  • Kordistajad ja tasuta spinnid
Puudused
  • Madal RTP
  • Vähe boonusmehhanisme

Bonanza

Peaaegu kõik mobiilsed online kasiinod sisaldavad oma ridades Big Time Gamingu Bonanza videoslotti, mis pani aluse tervele ühele mänguliigile: Megaways-mehhaanikaga mängudele. Bonanza suurim pluss on selle meeletu võiduliinide hulk: pidevalt laienevate rullikute tõttu on mängus üle 100 000 võidukombinatsiooni. Mängu temaatika pole küll kõige erilisem, kuid Megaways-mehhaanika võlub iga hasardiotsinguil olevat kasiinoväisajat.

Eelised
  • Megaways-mehhaanika suure võiduliinide hulgaga
  • Väga hasartne mängukogemus
Puudused
  • Disain ja temaatika pole kõige põnevam
  • Algaja jaoks natuke keeruline

Book of Dead

Book of Dead on üks kõige populaarsemaid kasiinoslotte Eestis läbi aegade, ilma liialdusteta. Parimad tasuta slotimängud poleks lihtsalt terviklikud ilma Book of Dead slotita. Mängu suurim võlu on adrenaliinirohke boonusmäng, mis võib tuua hiiglaslikke võite. Slotikas ongi tuntud oma võidurohkuse poolest. Book of Dead on äärmiselt volatiilne videoslot, aga see-eest väga põnev.

Eelised
  • Väga põnevad boonusmehhanismid
  • Madal miinimumpanus
Puudused
  • Vähe võiduliine
  • Pole kõige originaalsema temaatikaga

Fire Joker

Tahad teada, milline tasuta slot katsetamiseks ette võtta? Hoolimata 3 rullikust ja madalast RTP-st on Fire Joker Play’n GO üks popimaid videoslotte, mis tõotab tuua ääretult adrenaliinirohke mängukogemuse. Kordistajad, wild-sümbolid ja boonusmängud: oma tagasihoidlikust välimusest hoolimata on Fire Joker boonusmängude kuningas.

Eelised
  • Põnevad boonusmängud
  • Lihtsa ülesehitusega
  • Klassikalisema olemusega, ent samas moodsate funktsioonidega
Puudused
  • Disain ei pruugi meeldida igale maitsele
  • Üpris madal RTP

Divine Fortune

Divine Fortune on NetEnti progressiivse jackpotiga slotikas, mis pakub tänu mütoloogilisele teemale ka natuke visuaalset närvikõdi. Slotika suurim eelis on jackpotimäng, mis on tuntud üsna tiheda aktiveerumise poolest, tuues keskmise suurusega jackpotte. Progressiivse olemuse tõttu võib aga Divine Fortune’i jackpot kasvada ka väga kõrgeks.

Eelised
  • Sisaldab jackpotimängu
  • Kena disain ja põnev temaatika
Puudused
  • Madal RTP põhimängus
  • Ei pruugi olla väga võidurohke põhimängus

Gemix

Gemix ja lõbusad tasuta slotsid peaksid olema suisa sünonüümid. Kui sa naudid Candy Crushi laadseid mänge, siis on Gemix parim valik – slotikas keskendub oma teemas kalliskividele, kuid seda laheda disaini ja rikkalike boonusmängudega. Aeg-ajalt ilmuvad ekraanile tragid päkapikud, kes vastutavad kalliskivide raiumise eest. See mäng üllatab sind igal sammul!

Eelised
  • Unikaalsed boonusmängud
  • Lõbus teema ja graafika
Puudused
  • Ei sisalda fikseeritud võiduliine
  • Boonusmängud on algaja jaoks natuke keerulised

Twin Spin

Twin Spin on väga klassikalise loomusega slotikas NetEnti repertuaarist, sisaldades tüüpilisi kasiinosloti sümboleid. Disain on aga ainus, mis on Twin Spin slotikal sarnast klassikaliste mängudega. Slotikas sisaldab suisa 243 võiduliini tänu „kaksikrullikutele“, mis sõidavad ringi sünkroonitult. Selle mehhaanika tõttu on Twin Spin üsna võidurohke mäng.

Eelised
  • Põnev kaksikrullikute mehhaanika
  • Palju võiduliine
  • Lihtsa disainiga
Puudused
  • Disain ei pruugi meeldida igale maitsele
  • Pole väga palju boonusmänge

Immortal Romance

See Microgamingu slotikas keskendub süngele vampiiride romantikaloole, näidates seda, kuivõrd põnev võib olla üks videoslotikas. See looming meenutab rohkem videomängu kui slotikat! Slotika populaarsuse taga peitub suur võiduliinide hulk, Wild Desire boonusmäng ja võimalus võita suisa kuni 12 000x.

Eelised
  • Unikaalne temaatika ja kaunis disain
  • Põnevad boonusmängud
Puudused
  • Väga volatiilne

Kõige populaarsemad mängutootjad

Kõik ülalmainitu on võimalik ainult tänu nutikatele kasiinomängutootjatele. Just tänu neile ongi sajad lõbusad tasuta slotimängud kasiinodes võimalikud. Kõige populaarsemad slotid internetis on pärit nendelt tunnustatud tootjatelt:

  • NetEnt – ilma liialduseta, kõik populaarsed kasiinomängud kogu maailmas on loodud NetEnti poolt, kelle portfoolios on sadu videoslotte. NetEnt on üks esimesi slotiloojaid ning on tuntud oma kaunite disainilahenduste poolest. Ettevõtte loomingusse kuuluvad näiteks Starburst, Gonzo’s Quest ja legendaarsed jackpotislotid Mega Fortune ja Hall of Gods.
  • Microgaming – Microgaming on sisuliselt kasiinomaailma vanaisa, olles esimene suurtegija kogu tööstuses. Sarnaselt NetEntile on Microgamingu portfoolios sadu mänge. Tootja on tuntud unikaalsete mängude poolest, mis on loodud koostöös tuntud filmistuudiotega. Ettevõttele kuuluvad isegi maailmarekordid, kuna Microgamingu Mega Moolah jackpotislotikaga on võidetud suisa ligi mitukümmend miljonit eurot!
  • Play’n GO – Play’n GO on tänaseks niivõrd tuntud mängutootjat, et firma looming on leitav pea igas kasiinos. Ettevõte keskendub eelkõige unikaalsete teemade ja nüansside leidmisele, mida illustreerib hästi üks Play’n GO kõige populaarsemaid slotikaid Reactoonz.
  • NYX – NYX on meeletult suur mängutootja, kelle tugevus seisneb koostöödes. Ettevõte on enda alla koondanud mitu firmat ning seeläbi haldab mitut tuhandet slotikat. NYXi portfoolio sisaldab nii klassikalisemaid slotikaid kui ka videoslotte, nende hulgas eriti popp on Shangri La, mille looja on NYXi alla kuuluv NextGen Gaming.

Kuidas slotikate mängimisel teha sisse- ja väljamakseid

Tasuta slotid on küll väga lõbusad, kuid kui soovid osa saada reaalsest kasiinokogemusest, tuleb ühel hetkel ette võtta oma esimene sissemakse kasiinos. Pärisraharežiimis on reaalne võimalus raha võita – tasuta kasiinoslotid seda ei paku.

Eestis saab kõigis kasiinodes teha sissemakseid pangaülekande vahendusel, paljudel kasiinodel on kasutusel ka Trustly või otsesed pangalingid, et saaksid mugavamalt pangakande teha. Tüüpiliselt saab teha ülekande Swedbanki, SEB või LHV pangakontolt.

Ka e-rahakotid on väga popid, seejuures eriti Skrill ja Neteller. Enamasti saab teha sissemakseid ka pangakaardiga, ent väljamakse tuleb ikkagi teha pangakontole. Eestlaste jaoks on siiski aga pangalingid ja Trustly teenus kõige käepärasemad ja kiiremad võimalused. 

Sisse- ja väljamaksete tegemiseks polegi vaja teha muud, kui üksnes järgida juhiseid oma kasiinokontol. Vaid paar minutit ning saadki asuda mängima slotikaid – ja seda pärisraha eest.

5 populaarset makseviisi, mida kasutada slotikatel:

MakseviisMin/maks. sissemakseMin/maks. väljamaksePopulaarsed kasiinod
Trustly10€/10000€20€/2000€Ninja Casino, Boost Casino, Chanz
Pangaülekanne5€/5000€20€/10000€Betsafe, Chanz, Optibet, Paf, OlyBet
Krediit-/deebetkaart5€/5000€20€/10000€Optibet, Paf, Betsafe, Unibet, OlyBet
Skrill10€/5000€20€/5000€Unibet, Optibet, Paf, Chanz
Neteller10€/5000€20€/5000€Unibet, Optibet, Paf, Chanz

Kokkuvõtteks

Tasuta online slotimängud võivad tuua ka krõbedasse talvepäeva natuke soojust ja rõõmu. Slotid on kõige populaarsemad kasiinomängud üleüldse oma mitmekesisuse, mängulõbu ja rikkalike võitude tõttu. On väga keeruline ära tüdineda slotikatest! 

Kui sa pole kindel, millist mängu võiks proovida pärisraha eest, mängi slotse internetis tasuta demoversiooni näol ja saad hea tunde mängu osas kätte. Demoversioon on hea viis, kuidas tutvuda mänguliikidega – nagu ülaltoodud artikkel näitas, on slotimaailm meeletult kirju.

Muuda oma nädal natuke lõbusamaks ja mängi tasuta slotse juba täna mõnes Eesti online kasiinos – kui õnn on sinu poolel, võid lahkuda ka võitudega!

Korduma kippuvad küsimused

Tasuta online slotsid on võimalikud tänu mängude demoversioonidele, mille vahendusel saab mängida mängurahaga, sarnaselt investeerimisplatvormide demokontodele. Sa küll ei võida reaalset raha, aga sa saad hea ülevaate mängu olemusest ja funktsioonidest.

Eesti kasiinodes on sadu slotimänge, nende hulgas väga palju erinevate teemadega mänge. Parimad slotid on mainitud meie artiklis, ent julgustame sind katsetama slotimängude demoversioone, et saaksid näha, millised slotid on sinu maitse järgi.

Slotikad on saadaval igas Eesti online kasiinos! Vali meie lehe kaudu välja mõni kvaliteetne Eesti hasartmängukorraldaja ning sulle avanevad sajad slotimängud. Enne, kui sa registreerud online kasiinos, saad mängida Casinority lehel parimate slotimängude demoversioone.

Olenevalt kasiinost tuleb sissemakse tegemiseks kasutada kas oma pangakontot või e-rahakotti. Järgi kasiino juhiseid ning saad makse hõlpsasti tehtud. Kõige tüüpilisemalt tuleks varuda valmis kindlasti oma pangakonto, kuna tavaliselt tuleb sissemakse teha just panga kaudu.